Kontakta oss

Välkommen till vår konsumentkontakt:

Om du har frågor eller synpunkter omkring våra produkter så ger vi service på:
info@bph.se eller telefonnummer 040 – 680 34 80.

Reklamationsärende:

Vid reklamationer ska produkten och batchnummer/utgångsdatum finnas tillgängligt när ni kontaktar vår konsumentkontakt.

3 + 13 =

Våra kontor

Malmö

Försäljnings- och marknadskontor

Norra Vallgatan 102
211 22 Malmö

PHONE: +46 40 680 34 80
EMAIL: info@bph.se

Bosse Esbjörnsson

CEO
PHONE: +46 (0) 40 680 34 81
MOBILE: + 46 (0) 708 10 30 10
EMAIL: bosse@bph.se

Greycy Hansen

Marketing Manager
PHONE: +46 (0) 40 680 34 83
MOBILE: +46 (0) 708 88 83 70
EMAIL: greycy@bph.se

Jonas Andersson

Sales/Marketing
PHONE: +46 (0) 40-680 34 87
MOBILE: +46 (0) 724 02 84 87
EMAIL: jonas@bph.se

Torsby

Ekonomi och inköpsavdelning

Vitsandsvägen 76
685 34 Torsby

PHONE: +46 560 688 700
EMAIL: info@bph.se

Camilla Torp

Ekonomi
PHONE: +46 (0) 560-688701
EMAIL: info@bph.se

Frida Nilsson

Logistik/Inköp färskvaror
PHONE: +46 (0) 560-688701
EMAIL: frida@bph.se

Mona Jonsson Lind

Inköp kolonialvaror
PHONE: +46 (0) 560-688703
EMAIL: mona@bph.se

Ulrika Johannesson

Order
PHONE: +46 (0) 560-688702
EMAIL: order@bph.se

Pin It on Pinterest